Blog > Komentarze do wpisu

Moje forumowanie

Agnieszka GilKiedy nie piszę - czytam.

Albo dziergam.

Albo robię kolczyki.

Albo spaceruję po Wrocławiu.

Albo wyprawiam jakieś sztuczki w bibliotece, czy innym przybytku kultury. To wszystko, oczywiście, oprócz codziennych zajęć, pracy, rodziny.

A także bywam na forum, które od pewnego czasu stało się - poza okazją do niezwykłych spotkań i rozmów - miejscem mojej pracy. Forum eDziecko, na które trafiłam niespełna pięć lat temu, sprawiło, że w moim życiu zaszło wiele zmian.

9 września, na zaproszenie redaktor naczelnej miesięcznika "Dziecko" Justyny Dąbrowskiej, oraz serwisu eDziecko.pl, udałam się do Warszawy, gdzie w związku z przekroczeniem na forum Gazeta.pl stu milionów postów, rozmawiałam o moim forumowaniu, w jaki sposób udało mi się skorzystać z możliwości kontaktu z tyloma ludźmi, którzy mieli duże znaczenie tak dla mojej twórczości, jak i pracy, którą obecnie wykonuję. Wielu z nich stało się moimi dobrymi znajomymi, a nawet zyskałam przyjaciół. Jeśli ktoś ma ochotę o tym poczytać, wystarczy kliknąć w zdjęcie.

sobota, 26 września 2009, agnieszka_gil

Polecane wpisy

  • GILgotki sławne na całą Europę

    Stowarzyszenie Przyjaciół Książki dla Młodych Polska Sekcja IBBY rozdała już tegoroczne nagrody na najlepsze teksty i ilustracje w książkach dla dzieci i młod

  • Literatura nad Zatoką i KONKURS

    Kocham Gdańsk. Kiedy byłam tam poprzednim razem, osiem lat temu, wraz z czteroletnią wówczas córką, tak wspaniale spędziłam czas, że odtąd tęskniłam za powrotem

  • Stare anioły

    Stare, bo zeszłoroczne... rozleciały się po Polsce i świecie... Choinka też stara. I bombki stare. A lśnią.

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: